10 najlepszych restauracji Retro Cafe w Sydney

Wszyscy mamy marzenie, aby mieszkać w miejscu, w którym czujemy się jak w domu, miejscu, w którym możemy spotkać się z naszymi przyjaciółmi i cieszyć się kawą. Niektórzy z Was mogą marzyć o wypiciu kawy w miejscu, które jest bogate w historię i wypełnione nostalgią. Więc, jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają marzenie, aby mieszkać w miejscu z zabytkami i kawiarniami vintage, to jesteś we właściwym miejscu.

Pozwól mi opowiedzieć o miejscach, które warto odwiedzić w Sydney.

1. Cafe Degas

Cafe Degas to miejsce o nostalgicznym i starym stylu. Miejsce to znajduje się w samym sercu Sydney CBD. Słynie ze swojego stylu retro i oferuje różne rodzaje kawy. Jeśli chcesz spędzić trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi, to jest to najlepsze miejsce do odwiedzenia.

2. Black Rabbit Coffee

Black Rabbit Coffee jest jedną z najbardziej popularnych kawiarni w Sydney. Ma klasyczny wygląd i klimat, który sprawi, że znów poczujesz się jak dziecko. Atmosfera kawiarni jest naprawdę niesamowita, a ambiance kawiarni jest naprawdę hipnotyzująca.

3. Cafe Bar

Cafe Bar to kolejne miejsce z wyglądem i atmosferą retro. Ambiance jest dość stary, a jedzenie jest pyszne. Miejsce znajduje się w Surry Hills i jest naprawdę łatwe do osiągnięcia.

4. Coffee Culture

Coffee Culture to miejsce z autentyczną włoską atmosferą i klimatem vintage. Znajduje się w Darlinghurst i słynie z niesamowitej kawy.

5. The French Cafe

The French Cafe znajduje się w samym sercu Sydney CBD. Kawiarnia jest wypełniona stylem vintage, a atmosfera jest bardzo wyjątkowa.

6. Soho Espresso

Soho Espresso znajduje się w samym sercu Surry Hills. Miejsce ma wygląd i atmosferę retro i vintage. Ambiance kawiarni jest naprawdę miły i zakochasz się w tym miejscu.

7. Cafe Vivo

Cafe Vivo to miejsce, które słynie ze swojego stylu retro i vintage. Znajduje się w Surry Hills i jest świetnym miejscem na filiżankę kawy.

8. Cafe Milano

Cafe Milano to miejsce w stylu retro i vintage, które znajduje się w Surry Hills. Ambiance jest naprawdę miły i kawa jest naprawdę pyszne.

9. The St. Paul’s Hotel

Paul’s Hotel to miejsce, które ma klimat retro i vintage. Miejsce znajduje się w Surry Hills i ma niepowtarzalny klimat.

10. The Retrovista

The Retrovista to miejsce o wyglądzie i klimacie vintage i retro. Ambiance kawiarni jest naprawdę miły, a kawa jest naprawdę dobra.

Wnioski:

Tak więc, są to jedne z najlepszych kawiarni retro w Sydney. Jeśli masz jakieś miejsce w głowie i chcesz je odwiedzić, możesz wybrać jedną z tych kawiarni. Z pewnością spodoba Ci się atmosfera retro i to