Jak uszyć pokrowce na krzesło w kilka minut?

Szycie okładki krzesła nie jest łatwa praca, ale jeśli chcesz dostać to zrobić w ciągu kilku minut, a następnie tutaj jest najlepsza metoda, aby śledzić.

Jeśli chcesz zrobić coś, co jest trwałe i niedrogie, to musisz iść na ten projekt DIY. Jest to proste i łatwe do wykonania okładki krzesła, które będą trwać przez lata.

Supplies:

Jest to jedna z najlepszych metod, aby pokrowce na krzesła, ale jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kwadratową łatę i pokryć ją tkaniną. Po pokryciu go z tkaniny, trzeba szyć go za pomocą maszyny do szycia.

Maszyna do szycia:

Jeśli nie masz żadnej maszyny do szycia, wtedy nie musisz się o to martwić, ponieważ jest to bardzo prosty projekt DIY. Musisz wybrać typ maszyny do szycia, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Cięcie:

Po wykonaniu kwadratowej łatki, musisz wyciąć tkaninę zgodnie z rozmiarem łatki. Najlepiej, aby łatka była nieco mniejsza niż krzesło.

Szycie:

Teraz trzeba przyszyć łatę z tkaniny do oparcia krzesła. Zacznij szyć łatę w lewym rogu krzesła i nadal poruszać się wzdłuż lewej strony. Kontynuuj szycie aż do prawego rogu krzesła.

Obróć krzesło:

Po zakończeniu szycia pokrywy krzesła następnie trzeba obrócić krzesło i umieścić go na stole.

Wnioski:

Upewnij się, że zabierzesz pokrowiec na krzesło na zewnątrz i pozwolisz mu wyschnąć. Jeśli chcesz, aby to trochę grubsze następnie można przeszyć go za pomocą nici. Upewnij się, że nie zszywasz go zbyt mocno.

Mamy nadzieję, że ta metoda pomoże Ci zrobić własne pokrowce na krzesła w ciągu zaledwie kilku minut.