Plac zabaw na plaży

Sandcastle to plac zabaw na plaży, gdzie dzieci spędzają czas podczas letnich wakacji. Grają w różnego rodzaju gry i cieszą się wakacjami. Ale niestety niektóre dzieci są dotknięte przez piasek, ponieważ będzie trzymać się ich ciała.

Piasek przykleja się do ich włosów i ubrań, a także do butów i innych rzeczy. Przyklei się do ich skóry i stworzy warstwę piasku, którą można łatwo usunąć.

Oto kompletny przewodnik po tym, jak usunąć piasek z zamku z piasku.

Potrzebne narzędzia

Musisz zdobyć kilka podstawowych narzędzi, takich jak łyżka, mokre chusteczki, szczotka, chusteczki dla dzieci, mydło i woda.

Jak usunąć piasek

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest oczyszczenie ubrania. Użyj gąbki, aby usunąć piasek z ubrania. Kiedy twoje ubrania są już czyste, musisz użyć łyżki i wytrzeć je. Upewnij się, że nie dotykać wnętrza łyżki, to tylko zostawić ślady na ubraniach.

Następnie trzeba użyć wilgotnej szmatki, aby oczyścić włosy i ciało. Upewnij się, że nie używasz zbyt dużo wody, to tylko sprawi, że piasek przyklei się do twojego ciała.

Po wyczyszczeniu ciała i włosów, należy wyprać ubrania. Po wyczyszczeniu ubrań możesz użyć chusteczki dla dzieci, aby usunąć resztki piasku z ubrań.

Wnioski:

Po wykonaniu pierwszego kroku procesu, musisz wyczyścić swoje buty. Jeśli masz jakieś buty, to musisz je umyć i odpowiednio wysuszyć. Jeśli nie masz butów, to możesz użyć szczotki i wyczyścić stopy.